Головне - це дякую, що ви працюєте навіть зараз, у воєнний час. Замовлення швидко зібрали та відправили, продавець був на зв'язку. Дійшло швидко, без проблем. Товар у відмінному стані.
Коментар продавця
Дякуємо за замовленя! Творчих успіхів і Миру!!!
Анастасія Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анастасія М.
Відмінно
Спочатку боялася робити повну передоплату, але компанія працює чесно. Прислали все, що замовляла и навіть невеличкий подарунок :) Усе добре запаковано, та навіть ватман при транспортуванні не постраждав Дякую компанії за гарну роботу !
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та позитивні відгуки про нас! Творчих успіхів і Миру!!!
Юлія О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за швидку відправку, класні товари для творчості і приємний подаруночок. І найголовніше , за те що працює в такий час. Мирного неба Вам!
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Творчих успіхів і Миру!!! Все буде Україна!!!!
Катерина Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталия Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Яна Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар був надійно запакований, все прийшло в ідеальному стані. Дуже дякую)
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення, творчих успіхів) Все буде Україна!!!
Оксана В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякуємо, за посилочку. Донечка дуже задоволена. Товар гарної якості. Швидке обслуговування та відправка.
Коментар продавця
Дякуємо за покупку та гарний відгук. Творчих успіхів)
Відгуки про компанію А ля пріма (A la Prima)
Головне - це дякую, що ви працюєте навіть зараз, у воєнний час.
Замовлення швидко зібрали та відправили, продавець був на зв'язку. Дійшло швидко, без проблем. Товар у відмінному стані.
Дякуємо за замовленя! Творчих успіхів і Миру!!!
Спочатку боялася робити повну передоплату, але компанія працює чесно. Прислали все, що замовляла и навіть невеличкий подарунок :)
Усе добре запаковано, та навіть ватман при транспортуванні не постраждав
Дякую компанії за гарну роботу !
Дякуємо за замовлення та позитивні відгуки про нас! Творчих успіхів і Миру!!!
Дякую за швидку відправку, класні товари для творчості і приємний подаруночок. І найголовніше , за те що працює в такий час. Мирного неба Вам!
Дякуємо за замовлення! Творчих успіхів і Миру!!! Все буде Україна!!!!
Товар був надійно запакований, все прийшло в ідеальному стані. Дуже дякую)
Дякуємо за замовлення, творчих успіхів) Все буде Україна!!!
Дякуємо, за посилочку. Донечка дуже задоволена. Товар гарної якості. Швидке обслуговування та відправка.
Дякуємо за покупку та гарний відгук. Творчих успіхів)