Головне - це дякую, що ви працюєте навіть зараз, у воєнний час. Замовлення швидко зібрали та відправили, продавець був на зв'язку. Дійшло швидко, без проблем. Товар у відмінному стані.
Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя! Творчих успіхів і Миру!!!
Анастасія Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасія М.
Отлично
Спочатку боялася робити повну передоплату, але компанія працює чесно. Прислали все, що замовляла и навіть невеличкий подарунок :) Усе добре запаковано, та навіть ватман при транспортуванні не постраждав Дякую компанії за гарну роботу !
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та позитивні відгуки про нас! Творчих успіхів і Миру!!!
Юлія О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за швидку відправку, класні товари для творчості і приємний подаруночок. І найголовніше , за те що працює в такий час. Мирного неба Вам!
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Творчих успіхів і Миру!!! Все буде Україна!!!!
Катерина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталия Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Яна Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар був надійно запакований, все прийшло в ідеальному стані. Дуже дякую)
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення, творчих успіхів) Все буде Україна!!!
Оксана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякуємо, за посилочку. Донечка дуже задоволена. Товар гарної якості. Швидке обслуговування та відправка.
Комментарий продавца
Дякуємо за покупку та гарний відгук. Творчих успіхів)
Отзывы о компании А ля прима (A la Prima)
Головне - це дякую, що ви працюєте навіть зараз, у воєнний час.
Замовлення швидко зібрали та відправили, продавець був на зв'язку. Дійшло швидко, без проблем. Товар у відмінному стані.
Дякуємо за замовленя! Творчих успіхів і Миру!!!
Спочатку боялася робити повну передоплату, але компанія працює чесно. Прислали все, що замовляла и навіть невеличкий подарунок :)
Усе добре запаковано, та навіть ватман при транспортуванні не постраждав
Дякую компанії за гарну роботу !
Дякуємо за замовлення та позитивні відгуки про нас! Творчих успіхів і Миру!!!
Дякую за швидку відправку, класні товари для творчості і приємний подаруночок. І найголовніше , за те що працює в такий час. Мирного неба Вам!
Дякуємо за замовлення! Творчих успіхів і Миру!!! Все буде Україна!!!!
Товар був надійно запакований, все прийшло в ідеальному стані. Дуже дякую)
Дякуємо за замовлення, творчих успіхів) Все буде Україна!!!
Дякуємо, за посилочку. Донечка дуже задоволена. Товар гарної якості. Швидке обслуговування та відправка.
Дякуємо за покупку та гарний відгук. Творчих успіхів)